Sık Sorulan Sorular

 

 

 

Bioenerji seanslar halinde uygulanır. Tedavi olacak kişi uzanır, bioenerji uzmanı kişiye temas etmez. Rahatsızlık hissedilen bölgeye değil, tüm vücuda uygulanır. Psikolojik ve fiziksel rahatsızlıkların hiçbirinde yan etkisi yoktur. Tedavisi basit ve rahatlatıcıdır.

Bioenerji uzmanı hastanın bedeninden otuz santim kadar uzağında durur ve avuç içleri ile evrenden aldığı pozitif enerjiyi hastanın bedenine yansıtır. Pozitif enerji hastanın rahatsızlık duyduğu bölgeden girer ve tüm vücuduna yayılır. Böylelikle vücutta bulunan negatif enerji dışarıya akar ve sinir sistemi kendini resetler. Bir veya birkaç seansta iyileşme hissedilir.

 

Kan dolaşım sistemini hızlandırır ve toksin maddelerin vücuttan atılmasını sağlar.

Bağışıklık sistemini güçlendirir, vücut direncini arttırır.

Stres ve kaygı bozukluklarının ve kronik yorgunluğun gitmesini sağlar.

Metabolizmanın daha hızlı çalışmasını sağlar.

Fiziksel ve ruhsal olarak kişiyi rahatlatır.

Vücutta oluşan ağrıların yok edilmesini sağlar.

Vücudun iç dengesini oluşturur.

Tıbbi tanısı konulmuş tedavisi başlanmış tüm hastalıkların tedavisinde tamamlayıcı rol oynar.

 

Evren bir enerjidir ve insanlarda kendi enerjileri ile evrenle bağlantılıdır. Evren ve insan arasındaki sonsuz enerji alışverişi sayesinde insanların istekleri gerçekleşiyor. Çekim yasası evrenin temel yasalarından biri. İnsanlar olarak her düşüncemiz ile evrene bir enerji bir enerji yayıyoruz. Olumlu yada olumsuz düşüncelerde kendisi ile aynı frekansta olan düşünceleri çeker. Başımıza gelen her durumu hayatımıza çeken bizleriz. Farkında bile olmadan bizler bunu düşüncelerimiz ve sözlerimiz ile yapıyoruz. 

“Hepsi üst üste geldi.” cümlesi negatif düşüncenin başka bir negatifi hayata geçirmesinden doğar. Bu durum bir negatif döngüye yol açar. Çekim yasası sürekli olarak işlemeye devam eder, hayatı iyi hale getirmenin yolu ise çekim yasasını pozitif kullanmaktır. 

Meditasyon zihni odaklayarak beyinde dolaşan düşünceleri kontrol etmeyi sağlamaktadır. Günde kısa bir süre ayırarak yapılan meditasyonlar, kişiye huzur verir, stresi azaltır, zihni dinlendirir ve odağı geliştirir.

Öz farkındalığı geliştirir

Stres ve anksiyeteyi kontrol eder

Hafıza kaybını azaltır

Pozitif olmayı sağlar

Bağımlılıklarla mücadelede yardımcıdır

Kaliteli uyku uyumayı sağlar

Ağrıları kontrol eder

Kan basıncını düşürür

Dinginlik verir

 

 

Melekler ile nasıl çalışılacağı oldukça merak edilen bir konudur. Bunun için uyulması gereken kurallar yada ritüeller yoktur. Çünkü melekler her yerdedirler. Sadece onları düşünmek, basitçe yardım istemek, kalpten dilemek ve niyet etmek, sevgilerini size göndermelerini istemek yeterlidir. Her meleğin bir frekans rengi bulunmaktadır. İstenilen melek uyumlaması kişiye uyumlandıktan sonra, basitçe meleğin rengi hayal edilerek kişi dilediği zaman dilediği yerde meleklerden yardım isteyebilir.

Yardım istenildikten sonra sezgilerinize, duygularınıza, aklınıza gelen fikirlere, olan olaylara, rastlanılan kişilere ve rüyalara dikkat etmek gerekir. Çünkü meleklerin işaretleri buralarda yer alabilir. Meleklerin size verdiği kalp huzurunun ve mutluluğun farkında olmayı ihmal etmemek çok önemlidir.

Olumlamalar basit ve güçlü ifadelerdir. Onları söylediğinizde gerçeklik yaratan düşünceler haline gelirler. Çoğu insanın gün içerisinde düşündüğü düşüncelerin yüzde sekseni olumsuz düşüncelerden oluşur. Olumlamalar negatif düşünceyi tersine çevirir. Bilinçaltı düşüncelerini güçlendirir. Kişiyi bilinçli olarak düşüncelerinin farkında olmasını sağlar. Kullanılan her olumlama evrene gönderilmiş bir mesajdır. Güne enerjik ve pozitif başlamayı sağlar. Stresi azaltır, farkındalığı geliştirir, içinde bulunulan durumun olumlu yönlerini görmeyi sağlar, sağlığı olumlu yönde etkiler.

Sepetim

Sepetim

Resim Eğitim adı Adet Eğitim Fiyati