Mart Ayı Burç Yorumları

Mart ayı burçları neler bekliyor ?

Koç

Sevgili Koçlar ve yükseleni Koç olanlar, mart ayı sizin için biraz yoğun geçecek hem iş alanında hem özel hayatınızda patlamaya hazır gezeceğiniz bir ay sizi bekliyor. Partneri olmayan koçlar bu ay başlayacak ilişkilerde dikkatli olsunlar, tartışmalı ilişkiler başlayabilir ve sonucu sizin için üzücü olur. İlişkisi olan/partneri olan Koçlar ise partnerleriyle yaşayacakları  sorunlarda baskın olmak için üsteleyebilirler ancak bu size iyi bir sonuç getirmeyecek. Sorunları alttan alıp dengede kalmayı seçerseniz mart ayına sorunsuz bir şekilde atlatırsınız. Ayrıca fiziksel olarak yaşayacağınız bir takım ağrılara, baş boyun ve sırt bölgesinde oluşacak olan rahatsızlıklara dikkat etmenizde fayda var.

Boğa

Sevgili Boğalar ve yükseleni Boğa olanlar, Mart ayında ilişkisi olan Boğalar için süprizle günler olacak. İlişkisi olanlar daha iyiye gidebilir evlilik teklifi alarak ilişkinin ciddiyete binmesi gibi, ani bir kararla ayrılabilirler de mart ayı boğa burçları için oldukça ipin ucunda diyebiliriz. Sabırlı olursanız mart Ayı'nın en şanslı burçlarından bir olacaksınız.

İkizler 

Sevgili İkizler ve  yükseleni İkizler olanlar, Mart ayında sizi aşk bekliyor. Bu ay bir yetişkin gibi davranır hayatın gerçeğini fark eder ve etrafınızdaki düşmanlardan kendinizi arındırsınız yılın geri kalanında rahat edeceğiniz bir fırsat var elinizde. İkizler için yetişkin gibi davranmak çok zor onun bir tarafı her zaman çok masum ve çocuk ama bu çocuğun bu ay büyümesi ve zekasına yaratıcılığını etrafına göstermesinin gerektiği bir zaman. 

Yengeç 

Sevgili Yengeçler ve yükseleni Yengeç olanlar, mart ayı sizin için heyecanlı ve çok keyifli olacak. Bu ay aşk hayatınız ön planda olduğu, ilgi istediğiniz, nazlandığınız beni gör dediğiniz bir mart ayı olacak. Sosyalleşme isteği, insanlarla görüşme buluşma isteği her şeyin önüne geçiyor. Kendinizi evinizden, yaptığınız işten biraz kopmuş hissedebilirsiniz ancak dengeyi bulursanız kendiniz için iyi bir ay geçireceksiniz. 
 

Aslan

Sevgili Aslanlar ve yükseleni Aslan olanlar, martıyı sizin için otorite demek. Yaptığınız işlerde eğer kendi işinizin sahibi iseniz yeni atılımlar, yeni girişimler yapacağınız bir ay. Eğer bir yerde çalışıyorsanız otoritenizin onaylanacağı ve sorumluluklarınızın artacağı bir döneme giriyorsunuz aslan burcu için aşk aslında çok yakın fakat iş onun için her zaman daha ağır basıyor. Aslan eğer aşık olursa uzun soluklu bir ilişkinde başlangıcı olacağı bir ay aynı zamanda. 

Başak 

sevgili Başaklar ve yükseleni Başak olanlar, bu ay sizin için sakin dingin ve yeni kararlar alacağınız bir ay. Biliyorum aşk istiyorsunuz hayatınızda ancak aşk size bir süre daha uğramayacak. Bol bol meditasyon yapmak kendinizi tazeleceğiniz, yenileceğiniz yerlerde bulunmak sizin için çok faydalı olacak. Sevgili başaklar bu ay geleceğinizle ilgili yeni kararlar alacağınız dikkat etmeniz gereken bir sürece giriyorsunuz, mart ayı sizin için güzel ve başarılarla dolu kendinizi rahat istedin doğru adımlarla doğru sonuçlar alacağınız bir dönemdesiniz.

Terazi

Sevgili Teraziler ve yükseleni Terazi olanlar, Mart ayı Terazi için aşk ayı. Bu ay etrafınızda oldukça popüler olduğunuz seçim yapmakta zorlanacağınız bir aşk trafiği var. Önceden yaşadığınız kalp kırıklıklarını geride bırakın affedin ve önünüze bakın.

Akrep

Sevgili Akrepler ve yükseleni Akrep olanlar, bu ay enerjiniz frekansınız çok yüksek. Yerinizde durmak istemiyorsunuz sürekli hareket halinde olmak, bir şeyleri sonuçlandırmak ve bir yerden bir yere hareket etmek isteyen bir enerjiniz var. Bu ay duygularınızı kontrol etmeyi, biraz sakin ve sabırda kalmayı seçin. Sabırsızlığınız size zarar verebilir, sabırla, sakinlikle istediğiniz her şeyi kolayca elde edeceğiniz bir mart ayı geldi.

Yay

Sevgili Yaylar ve yükseleni Yay olanlar, Bu ay kendinizi parasız ve yorgun hissedeceğiniz bir ay. Mart ayında daha önceden yaptığınız yanlış seçimler yüzünden aşk sizden biraz uzakta. Sabırsız haliniz artık kırıcı olmaya başlamış insanlara karşı, öncelikle karşı tarafın ne istediğini düşünün sorun ve birlikte hareket etmeyi seçin.Yanlış yatırımlarınız ve tercihleriniz yüzünden ise maddi olarak sıkıntı yaşayacağınız birkaç ayınız var. O zaman ne yapıyoruz toparlanıyorıyoruz bol bol meditasyon yapıp açık havada sakinleşıyoruz sevgili yaylar.

Oğlak

Sevgili Oğlaklar ve yükseleni Oğlak olanlar, bu ay Işıl Işıl Bir enerji de etrafa ışık açacaklar maddi manevi çok şanslı oldukları bir dönem. Aşk ve para kapılarını size açmış iyi kullanırsanız önümüzdeki günler sizin için aşk ve para dolu olacak. Bu ay kendinizi arındırmayı seçin negatif olan, iki yüzlü olan, dost olmadığını hissettiğiniz kim varsa etrafınızdan uzaklaştırın.

Kova 

Sevgili Kovalar ve yükseleni Kova olanlar,Bu ay üzerinizde bir enerjisizlik bir sakinlik asla yapmam diyeceğiniz şeyleri yapma hali var. Silkelenin ve kendinize gelin. Daha aktif olmayı, daha enerjik olmayı seçin. Ancak aşk hayatınızı biraz askıya almanızı tavsiye ediyorum. Bu ay dinlenin çünkü sizin için önümüzdeki aylar daha keyifli ve güzel olacak. 
 

Balık 

Sevgili Balıklar ve yükseleni Balık olanlar, bu ay balıklar her açıdan çok şanslılar yaratıcılıkları ve bereketleri inanılmaz derecede yüksek. Mart ayı kendiniz için yeni planlar yapma ve adımlar atma ayı olacak. Bu ay kendinize planlar yapma şans verin sanki her şey yeni başlıyormuşcasına düşünün sevgili balıklar sizin için çok keyifli bir dönem başlıyor.


Herkese keyifli bereketli ve bol aşklı bir Mart ayı diliyorum

Spiritüel Yaşam Koçu Neslihan Yanç

 

 

 

 

Sepetim

Sepetim

Resim Eğitim adı Adet Eğitim Fiyati