NESLİHAN YANÇ KİMDİR

      3 Ağustos 1977 yılında İstanbul Kadıköy Semtinde dünyaya geldi. Modern İlimler ve Kuantum Fiziğine olan ilgisi genç yaşlarda onu bu alanda okumaya ve araştırmaya yöneltti. Kendini bu alanda geliştirmeye başladı ve uzun yıllar boyunca devam etti. Arnavut kökenli bir aileden gelmesine istinaden Şaman olduğunu keşfetmesi ile hayat akışı bu yönde değişmeye başladı. 15 Yaşında annesini vefatı ile hızlanan içsel yolculuğu ve bitmeyen öğrenme hevesi, onu yaşam boyu öğrenci olma yolunda ilerletmeye devam etmektti.

 

     Birçok alanda Türkiye ve yurtdışında workshoplara, seminerlere ve eğitimlere katılarak kendisini sürekli olarak geliştirdi ve konvansiyonel konuşma terapisi ve ruhsal şifacılık adı altında bir sistem kurmaktadır. Türkiye de bulunduğu dönemde tasarım bölümünde okuyarak yedi yıllık bir tasarımcılık macerası sırasında aynı zamanda İstanbul Üniversitesi Güzel Sanatlar ve Halkla İlişkiler Bölümlerine devam etmektedir. 23 Yaşında Türkiye macerasını sonlandırarak Yurtdışına gitmekte ve orada Sanat Tarihi, Psikoloji gibi alanlarda kendini tamamlayıcı eğitimlere katılarak Ünivesity Collage Lille Belt Pedagogluk eğitimine devam etti ve bu süreçte Dünyaya iki kristal çocuk getirdi. Çocuklarının da bu alanda gelişmelerine ve değişik alanda eğitimler almalarına destek olmaktadır.

 

     Bugün, onsekiz yaşında olan oğlu, Manyetik Enerji ve Düşünce Gücü gibi alanlarda çalışmalar yaparak annesinin en büyük destekçisi olmaktadır. Onüç yaşındaki kızı ise Reiki ve Telekinezi alanlarında kendini geliştirmeye devam etmektedir.

Hafif Ruh Mutlu Beden isimli kitabında kendi mental zayıflama yolculuğunu anlatmakta, birçok insana bu konuda rol model olmaktadır. Tek başına bir kadının istediği her şeyi başarabileceğine ve pek çok alanda eğitim alarak kendini nasıl geliştirebileceğine en iyi örneklerdendir.

Ayrıca kendine ait bir zayıflama günlüğü ve enerji kartları da mevcuttur.

Hayattaki en büyük başarısını “ Kendi gölgesini çocuklarının üzerinde görmek” olduğunu söyleyen Neslihan Yanç, bugün Düş ve Yaşam Akademisinin kurucusu ve sahibidir.

Almış olduğu ve vermiş olduğu eğitimler

Reiki Masterlık Eğitimi

Kristal Reiki Master Eğitimi

Kundalini Reiki Eğitimi

Yaşam Koçluğu Eğitimi

Melek Koçluğu Eğitimi

Pileides Şifa Sistemi Eğitimi

Liderlik Eğitimi

Stres Yönetimi Eğitimi

Hipnoz Eğitimi

Profesyonel Nefes Eğitmeni

Nefes Eğitmen Eğitmeni

Mindfunnes Masterlık Eğitimi ( Level 1,2,3,4 & Master)

Renkleri Kullanarak Reiki Eğitimi

Kurumlarda stres Yönetimi

EFT ( Emotional Freedom Techniques) Eğitimi

İş Yerinde Psikolojik taciz (Mobbing) Eğitimi

Aile Danışmanlığı Eğitimi

Yoga Master Eğitimi

Modern Psikoloji Eğitimi

Diyet Koçluğu Eğitimi

Sepetim

Sepetim

Resim Eğitim adı Adet Eğitim Fiyati